V Lausanne ve Švýcarsku se konala remíza 2018-2019 Evropské národní ligy, portugalská fotbalová legenda Figo a Deco jako zvláštní hosté k účasti na loterii a jejich vzhledu, ale také připomínající Ronalda před slávou „zlaté generace“ Portugalský tým. Figovův národní týmový kolega Deco byl loterijním hostem a v důsledku toho Deco rozdělil Německo, Francii a Nizozemsko do skupiny. Deco hrál proti třech týmům během portugalského národního týmu, ale porazil holandský tým. Zároveň vyjádřil své gratulace portugalskému národnímu týmu k Weibo. Figo je portugalský zástupce generace zlata, Deco je brazilská národnost, aby se připojila k portugalské národnosti vynikajících hráčů. On hrál 127 vnějších příležitostí pro Portugalsko a Deco hrál 75 zápasů v Portugalsku.Fotbalové Dresy MS 2018 nemůže čekat na turnaj.

Evropský pohár, který obhajuje šampióna portugalského národního týmu v evropské národní ligy ve skupině s Itálií a Polskem ve stejné skupině, obdržel slavnostní ceremoniál portugalského národního trenéra Santose své názory na výsledky remízy: „Není pochyb o tom, že výsledek je velmi obtížný. “ Velice dobře známe tyče, v průběhu let jsme hráli mnohokrát, jsou národním týmem se spoustou hvězd a pokrok je pozoruhodný v průběhu let. Italský národní tým může být oponenty, kterým se každý chce vyhýbat, letošní mistrovství světa chybí, pak se rozhodně vydají na turnaj, aby dokázali sílu italského fotbalu. Budeme dobře připraveni ukázat odhodlání a sílu týmu ve hře. „Fotbalové dresy Portugalsko MS 2018věří, že tým překoná všechny obtíže a usiluje o větší čest.

Pan Santos uvedl, že evropská liga UEFA je pro evropský fotbal a říká: „Zpočátku si myslím, že nová událost má spoustu pozitivních důsledků.“ Za prvé, turnaj poskytl mezinárodnímu týmu možnost zúčastnit se medzikontinentálního turnaje, který měl malou šanci na kvalifikaci do mistrovství Evropy, ve kterém všechny země měly možnost dostat se na čest. A turnaj je důležitý z hlediska skupiny a downgrade systému, který dá národnímu týmu lepší šanci získat FIFA skóre vyšší. „Fotbalové dresy s vlastním potiskem, těšit se na výkon portugalského týmu v evropské lize po mistrovství světa.

Portugalsko legenda Figo a Deco se zúčastní remízy Evropské národní ligy