S vyhlášením výsledků mistrovské soutěže Světového poháru je určeno pořadí jednotlivých týmů ve skupině.Fotbalové Dresy MS 2018 je připravena čekat na to, aby si fanoušci koupili. 32 týmů bylo také identifikováno v ruském mistrovství světa a národní týmy se mohou připravit na cestu Světového poháru před plánovaným termínem.

Světový pohár se bude konat v 11 městech v Rusku. Kolumbie bude nejsnadnějším z 32 nejlepších týmů a Švédsko, které pochází ze severní Evropy, bude čelit těžkým „přechodům“. První kolo v Kolumbii bude čelit japonskému týmu v Salansku, poté půjde do Kazaň, aby napadlo Polsko a finálové kolo Samara proti Senegalu. Salansk → Kazan → Samara, tři kilometry jízdy Kolumbie jsou jen 376 mil (asi 605 km).Fotbalové dresy s vlastním potiskem, se setkává s nádherným výkonem národního fotbalového družstva v roce 2018 ve Světovém poháru ve Švédsku.

V Nizhni Novgorodu se bude konat první zápas ve Švédsku s Jižní Koreou, následovaný Soči proti Německu a poslední kolo jekaterinburské výzvy do Mexika. Nizhni-novgorod → Soči → Jekaterinburg, tato cesta do švédského týmu se bude pohybovat 2188 mílí (asi 3521 km), téměř 6krát více kolik Columbia! V případě Ruska, kde není meziměstská doprava vhodná, není dlouhá trasa pro švédské hráče nebo švédské fanoušky, kteří jsou v týmu, malým testem. Chcete dokončit sledování tří národních týmových zápasů, ve skutečnosti musíte jít tak daleko! Říkáte, že nejste nahnevaný?Fotbalové dresy Švédsko MS 2018, aby hráči mohli fandit.

Švédsko fanoušci budou plakat